Altus Bulaşık Makinesi Başlat Düğmesi Çalışmıyor

Makinelerinizin herhangi bir tuşu çalışmadığında mekanik bir sorundan endişe etmek yerine öncelikli olarak çevresini temizlemenizi tavsiye ediyoruz. Etrafında bir yağlanma ya da kir birikmesi durumunda tuş çalışmayacaktır. Sorunu gidermek için etrafını temizlemeniz gerekiyor.

  • Programın takılı kalma ihtimali de bu sorunun asıl nedenlerinden biri olarak gösteriliyor. Programı sıfırlayarak sizler e bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.
  • Reset atma işlemi gayet basit ve takılı kalan makinelerinizi sıfırlayacaktır. Tüm bu adımları takip edip uygulamanıza rağmen sorun devam ediyorsa geriye tek bir şey kalıyor.

Altus servis ekipleri hizmet sunmak adına sizlerden gelecek olan telefonu bekliyor. Mekanik bir sorun ya da tuşta meydana gelen bir sorundan söz etmek mümkün. Tuş onarımı ya da değişimi ile birlikte makinelerinizi kaldığınız yerden sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edeceksiniz. Bu sorun makinenizdeki diğer tuşlarda da meydana gelebilir ve parça değişimi ile birlikte herhangi bir problem yaşanmayacaktır. Üstelik orijinal ürün tercih ediliyor.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56