Altus Bulaşık Makinesi Çalışıyor Ama Su Almıyor

Emniyet sivicinde yaşanan sorunlar bu problemin en önemli nedenlerinden biri olarak gösteriliyor. Su almama problemi nedeniyle makinelerinizden verim alamayacaksınız ve sivicin değiştirilmesi gerekecektir. Bu konuda tek başınıza yapabileceğiniz bir müdahale ne yazık ki bulunmuyor. Yapmanız gereken tek şey altus servis ekiplerini aramak ve sorun adına yardım istemek olacaktır. Servis ekipleri ürün incelemesi yaptıktan hemen sonra asıl nedeni tespit ediyor ve çözüm üretiyorlar.

Bir diğer sorun ise musluk sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Musluğun kapalı olması ya da makineye bağlı muslukta meydana gelen fiziksel hasar ve yıpranma durumu da su almama probleminin asıl nedenlerinden bir tanesidir.

Her iki durumda da profesyonel yardım almak zorundasınız. Altus servis ekipleri bu tür konularda imdadınıza yetişiyor ve sizleri hiçbir zaman yalnız bırakmıyorlar. Parça değişimi için orijinal parça tercihinde bulunduklarını da belirtmekte fayda var. Makinelerinizin ömrünü uzatmak ve bunu daha profesyonel hamleler ile yerine getirmek adına sizler de yardım alabilirsiniz.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56