Altus Bulaşık Makinesi Kurutmuyor

Altus bulaşık makinesi kurutma yapmıyor probleminin altında yatan nedenleri hep birlikte inceleyeceğiz. Tek bir neden bulunmuyor ve zaten sizler de yazının tamamına göz attığınız takdirde bunu daha iyi anlamış olacaksınız.

  • Parlatıcı kontrolü yaptınız mı? Yeterli miktarda parlatıcı olmadığı takdirde bu sorunu çok daha sık yaşayacaksınız. Parlatıcı seviyesinin yine maksimum seviyede olması gerekiyor.
  • Bir diğer neden ise bulaşıkların çok sık yani birbirine temas eder şekilde yerleştirilmiş olmasıdır. Makinelerinizden yüksek verim elde etmek istiyorsanız eğer bu yerleşime de özellikle dikkat etmek durumundasınız.

Başlıca nedenler bu şekilde karşımıza çıkıyor ve aslında servis desteği almadan da çözüm üretebiliyorsunuz. Peki ama devam eden sorunlarda ne yapmak gerekiyor. Gayet basit. Sizler de hiç tereddüt etmeden altus servis ekiplerini arayabilir ve konu hakkında yardım alabilirsiniz. Ekipler sorunu en kısa süre içerisinde tespit edecek ve çözüm üretme konusunda da sıkıntı yaşamayacaklardır. Üstelik bunun için uygun rakamlar talep ediliyor.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56