Altus Bulaşık Makinesi Su Alıyor Ama Yıkama Yapmıyor

Altus bulaşık makinesi su alıyor, yıkama yapmıyor sorunun altında yatan çok sayıda neden olabilir. Gelin hep birlikte bu nedenlere göz atalım.

  • Ana yıkama motorunda meydana gelen bir sorun, bu problemin en önemli nedeni olabilir. Makine uzun süre kullanılmadığı takdirde bu sorun oluşabiliyor. Ana yıkama motoru sıkıştığı takdirde altus servis ekiplerinden yardım almanız daha doğru olacaktır. Gerekli müdahale yapıldıktan sonra ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde teslim alacaksınız.
  • Ana motorda meydana gelen sorun da yine bu büyük problemin bir diğer nedeni olarak karşımıza çıkıyor. Parça değişimi ya da onarım ile birlikte çözüm üretilmesi gayet mümkün. Servis ekiplerini arayarak şikayetlerinizi dile getirebilir ve hemen ardından sizler de servis talebi oluşturabilirsiniz.
  • Son olarak kondansatör sorunu da bu probleme sebebiyet verebiliyor. Parça değişimi şart ve bunu tek başınıza yapamazsınız. Servis ekiplerinden yardım alma konusunda endişeleriniz olmasın. Emin olun gayet başarılı bir iş ortaya koyacaklardır.
Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56