Altus Buzdolabı Su Akıtıyor

Altus buzdolabı su akıtıyor sorunu hakkında konuşacağız. Sebzelik bölümünü kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Çok fazla ürün yerleştirdiği anda tahliye alanı tıkalı kalıyor ve haliyle sorun meydana geliyor. Bu kısmı açtığınız takdirde muhtemelen herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. tıkalı kısmın açılması konusunda profesyonel bir yardım almanıza gerek yok. sadece çok fazla ürün yerleştirmemeniz gerekiyor ev buna dikkat ettiğiniz takdirde bir problem ile karşı karşıya gelmezsiniz.

Bir diğer neden ise karlanma sorunudur. Eğer karlanma problemi mevcut ise su akıtma sorunu karşınıza çıkacaktır. Karlanmayı engellemek için zaman zaman dolaplarınızın kapağını açabilir ve dolabı prizden çekerek erime işlemini başlatabilirsiniz.

Tek başınıza yapabilecekleriniz şimdilik bu kadar. Devam eden sorunlarda ise Altus servis ekiplerini arayabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Ekipler en hızlı şekilde sizleri ziyaret edecek ve ürün incelemesini başlatacaktır. Merak etmeyin yüksek rakamlar talep edilmiyor ve ürünlerinizin sorunu da en kolay şekilde çözümleniyor ve yine sizlere sağlıklı bir biçimde teslim ediliyor.

Tags:
444 78 56