Altus Çamaşır Makinesi E08 Hatası

Teknolojik ürünler, uzun süreli kullanımda hata verebiliyor. Bunun önüne geçmek için kullanımda hata yapmamaya özen göstermek durumundasınız. Kullanıcı hatası ile birlikte ne yazık ki elde edeceğiniz verim de bir süre sonra düşüyor. Altus çamaşır makinesi e08 hatası hakkında konuşalım ve bu sorunun altında yatan nedenleri de detaylı bir şekilde inceleyelim istiyoruz.

  • Makineleriniz suyu boşaltmak istiyor fakat bunu yapamıyor. İşte bu tür durumlarda E08 hata kodu ile karşı karşıya geliyor olacaksınız. Pompa kapağını kontrol etmeyi denediniz mi? Bu kapakta bir sorun yaşandığı takdirde ne yazık ki arıza kodu yanıp sönecektir.
  • Pompa kapağında herhangi bir sorun yoksa eğer elektronik kart ile ilgili bir arıza olabilir. Bu arızayı tespit etmeleri için servis ekiplerinden yardım almanız gerekiyor. Tek başınıza yapacağınız amatör müdahaleler ne yazık ki herhangi bir fayda sağlamayacak ve tam aksine ürünlerinize daha büyük zararlar verecektir. Altus servis ekibi sizlere hizmet sunmaya hazır durumda.
Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56