Altus Çamaşır Makinesi Işıkları Yanıp Sönüyor

Deterjan bölmesini kontrol etmeyi unutmayınız. Altus çamaşır makinesi ışıkları yanıp sönüyor hatasının en önemli nedenlerinden bir tanesi kapakların doğru bir şekilde kapatılmamış olmasıdır. Eğer bu kapak biraz açık kalırsa ışıklar yanıp sönecek ve uyarı verecektir. Deterjan kapağını tam kapattığınız takdirde herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Bu arada kapak açık olduğu anlarda makineleriniz herhangi bir şekilde kendini başlatmayacak ve kilitleyecektir. Bu aslında bir nevi güvenlik önlemi olarak karşımıza çıkıyor. büyük bir sorun olmadığını artık sizler de biliyorsunuz ve deterjan kapağını güçlü bir şekilde kapattığınız takdirde makinelerinizi eskisi gibi kullanacaksınız.

Altus servis ekipleri, çözümleyemediğiniz sorunlarda sizlere yardımcı olmaya devam ediyorlar. Büyük sorunların önüne geçmek ve en azından riski en aza indirgemek adına düzenli olarak bakım hizmeti almanız gerektiğini de bir kez daha hatırlatmış olalım.

Bu sayede ürünlerinizden daha yüksek ve daha uzun süreli verim elde etme şansını olacaktır. Üstelik uygun rakamlar ile bakım hizmeti almak mümkün.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56