Altus Çamaşır Makinesi Kapak Açılmıyor

Çamaşır makinesi kullanıcıları zaman zaman can sıkıcı sorunlar nedeniyle ürünlerini verimli bir şekilde kullanamıyor. Altında yatan nedenleri tespit etmek için hemen servis ekiplerini çağırmanıza gerek yok. Altus çamaşır makinesi kapak açılmıyor sorunu da bunlardan biri olabilir. Tabi mekanik bir sorun olmadığı takdirde… Gelin hep birlikte altında yatan nedenlere de detaylı bir şekilde göz atalım.

Altus Çamaşır Makinesi Kapak Açılmıyor Çözümü

  • Makine, yere tam olarak oturtulmadığı yani sabitlenmediği takdirde kapak tam kapanmayabilir. Makinelerinizin ayaklarını kontrol ederek başlayabilirsiniz. Eğer ayaklarda bir sorun yoksa kapak kısmındaki bağlantı yerini kontrol etmenizi isteyeceğiz. Burada sizlerin yapabileceği müdahale ne yazık ki bulunmuyor.

Altus servis ekiplerini arayarak şikayetlerinizi hemen şimdi dile getirebilirsiniz. Randevu sonrası evinize gelerek ürünü yerinde inceliyorlar. Eğer sorun yerinde çözülebilecekse atölyeye götürmeye gerek kalmıyor. Yedek parça değişimi ile çözümlenebilecek bir sorun olduğu tespit edildiğinde ise inceleme için atölyeye taşınacaktır. Merak etmeyin çok büyük bir sorun değil ve doğru müdahale ile bu sorunu çözümlemek gayet kolay olacaktır.

Tags:
Leave a Comment
444 78 56