Altus Çamaşır Makinesi Leke Çıkarmıyor

Makineleriniz ile ilgili sorunları sizler de tespit ederek çözüm üretebilirsiniz. Altus çamaşır makinesi leke çıkarmıyor sorunu da bunlardan biri.

  • Kazan temizleme programı mevcut mu? Eğer bu program mevcutsa sizler de kazan temizliği yapabilir ve sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Eğer bu program mevcut değilse 90 derece pamuklu programda çamaşır olmanda makinelerinizi çalıştırmanızı rica edeceğiz.
  • 2 numaralı bölüme kireç çözücü ekleyin ve programı başlatmanız yeterli olacaktır. Kazan temizliğini düzenli olarak yapmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde sizler de lekelerin çıkmadığını göreceksiniz. Buradaki en önemli husus tabii ki düzenli bakım hizmeti olacaktır.

Sorun devam ediyorsa artık sizlerin yapacağı bir şey kalmamış demektir. Bu tür durumlarda Altus servis ekibinden hizmet alabilirsiniz. Ekipler en hızlı şekilde sorunu tespit ediyor ve çözüm önerisi ile karşınıza çıkıyorlar. Bu arada makinelerinizden daha fazla verim elde etmek isterseniz düzenli bakım hizmeti almanız gerektiğini de unutmayın. Bu sayede ürünlerin ömrünü de uzatmış olacaksınız.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56