Altus Çamaşır Makinesi Sürekli Su Alıyor

Tahliye hortumunun yerden yüksekliği ve bulunduğu konum, bu sorunun yaşanmasındaki en önemli nedenlerden bir tanesi olacaktır. Altus çamaşır makinesi sürekli su alıyor başlığı altında sorunun gerçek nedenlerini inceleyeceğiz ve nasıl çözüm üretebileceğinize de yine hep birlikte göz atacağız.

  • Kirli su hortumunun yerden yaklaşık olarak 40 cm yukarıda olması gerekiyor. en çok 100 cm yukarıda olması da yine dikkat etmeniz gereken detaylardan bir tanesidir. Bu seviyede bir ayarlama yaptığınız takdirde muhtemelen herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.
  • Sorunun nedeni bu şekle karşımıza çıkıyor ancak gerekli düzeltmeleri yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa artık sizler de ne yapacağınızı gayet iyi biliyorsunuz.

Altus servis ekipleri her daim hizmetinizde ve dilediğiniz zaman arayarak servis hizmeti talep edebilirsiniz. Gayet uygun rakamlar ile birlikte sizlere yardımcı olacak ve sorun hakkında bilgi aktarıyor olacaklardır. Düzenli bakım hizmeti için de yine bu kadrodan yardım alabilir ve ürünlerinizden elde edeceğiniz verimi de arttırabilirsiniz.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56