Arçelik Bulaşık Makinesi Bitti Işığı Yanmıyor

Arçelik marka bulaşık makinelerinde yaşanan sorunlara çözüm sunmaya devam ediyorum. Bitti ışığı yanmıyor sorunu da bunlardan biri ve dilerseniz asıl nedenlerine ve çözüm önerilerine de hep birlikte göz atalım.

  • Programın yarıda kaldığı anlarda bu sorunu yaşamanız gayet norma ve programın bitmesini beklemek durumundasınız. Mevcut programı iptal ederek bu sorunu kısa süre içerisinde çözebilirsiniz.
  • Bulaşık makinelerinizi düğmesinden açmayı deneyin ve elektriğin gelip gelmediğini kontrol edin.
  • Başlat ya da iptal düğmesine 3 saniye kadar basılı tutup makinelerinizi yeniden çalıştırın. Bu sayede resetleme işlemini daha güvenli bir şekilde yerine getirmiş olacaksınız.

Yukarıdaki adımları eksiksiz bir şekilde takip ettiğiniz takdirde muhtemelen herhangi bir sorun ortaya çıkmayacaktır. Tüm bunları denemenize rağmen sorun devam ediyorsa eğer en yakın servis ekiplerinden hizmet alabilir ve randevularınızı oluşturabilirsiniz. Kullanıcı sorunları ile yakından ilgileniyorlar ve çözüm önerisi üretme konusunda da daha profesyonel olduklarını belirtmekte fayda var. Sizler de tereddüt etmeden ekipleri arayabilirsiniz.

Leave a Comment
Call Now Button444 78 56