Arçelik Bulaşık Makinesi Durulama Yapmıyor

Arçelik marka bulaşık makinesi durulama yapmıyorsa eğer kontrol etmeniz gereken birkaç detay var.

  • Yıkama için kullandığınız tuz miktarının yetersiz olması bu sorunun en önemli nedenlerinden bir tanesidir. Tuz miktarını kontrol edebilir ve ekleme yaparak sorunu çözebilirsiniz.
  • Bulaşık makinesine yerleştirdiğiniz ürünlerin çok fazla olması da durulama sorununu beraberinde getiriyor. Sepet yerleşimi hatalı yapılmışsa eğer bu sorunu yaşamanız gayet normal.
  • Alt sepete daha büyük bulaşıkları, üst sepete ise daha küçük bulaşıkları yerleştirmeniz gerekiyor. Bu adımları takip edip uyguladığınız takdirde sizler de sorunun çözüldüğünü fark edeceksiniz.

Diyelim ki bu adımlar işe yaramadı… Mekanik bir sorun olabilir. Parça değişimi ile birlikte bu sorunun çözülmesi gayet normal. En yakın servis firmasından yardım alabilir ve randevu taleplerinizi iletebilirsiniz.

Bulaşık makinesi kullanıcılarının yaşadığı en önemli sorunlardan biri olduğunu düşünüyoruz. Fakat endişe etmenize gerek yok çünkü servis ekipleri sorunu en hızlı şekilde tespit edecek ve makinelerinizin sorunsuz çalışmasına yardımcı olacaktır.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56