Arçelik Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltmıyor

Çamaşır makineleri evlerimizde en çok kullandığımız ürünlerden biri. Bu ürünlerde yaşayacağımız sorunlar gündelik konforumuzu da belli oranda olumsuz etkiliyor. Arçelik çamaşır makinesi suyu boşaltmıyor sorununa dair konuşacağım ve bazı çözüm önerilerini siz değerli kullanıcılar ile de paylaşacağım.

  • Başla/iptal düğmesine kısa süreli basılı tutarak sizler de programı iptal edebilir ve yeni bir programa geçiş yapabilirsiniz. Yeni programa geçiş yaptığınızda makineni suyu yeniden aldığını ve sorunsuz bir şekilde çalıştığını göreceksiniz.
  • İptal butonu yer almıyorsa eğer açma kapama tuşlarını kullanabilirsiniz ve devamında yeni bir program tercih etmek durumundasınız.
  • Sorunun çözümü gayet basit ve çoğu zaman işe yarayacaktır.

Bu adımları uygulamanıza ve eksiksiz yerine getirmenize rağmen su boşaltmama işlemi devam ediyorsa eğer artık sizlerin yapacağı bir şey kalmamış demektir. Hiç tereddüt etmeden en yakın servis ekiplerini arayabilir ve randevu taleplerinizi de bir an önce oluşturabilirsiniz. Profesyonel destek almaktan çekinmeyin ve bu sayede sorunu daha hızlı bir şekilde çözmek de mümkün hale gelecektir.

Tags:
Leave a Comment
444 78 56