Arçelik Fırın P Düğmesi Ne İşe Yarar?

Arçelik Fırın P Düğmesi Ne İşe Yarar sorusu bu markaya ait yeni fırın alan kullanıcıların sık araştırdığı bir sorudur. Fırında P düğmesi pişirme anlamına gelmekte ve üzerinde çeşitli semboller bulunmaktadır. Bu sembolleri pişireceğiniz yiyeceğe göre ayarlayabilirsiniz. P düğmesi üzerinde bulunan sembollerden bir tanesi alt ve üst pişirmenin beraber bulunduğu ikondur.

Bu modu ayarlayarak fırına verdiğiniz yiyeceklerin eş zamanlı ve homojen bir şekilde pişmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca donmuş yiyeceklerinizi çözdürmek ya da çok sıcak olan yiyecekleri soğutmak için fırının fan modundan yararlanabilirsiniz. Cihazı bu moda ayarladığınız zaman fırın çalışmayacak sadece fan çalışacaktır.

Pizza tarzı yiyecekleri pişirmek istiyorsanız fırınınızın sadece alt pişirme kısmından yararlanabilirsiniz. Cihazı sörf moduna ayarlayarak birden fazla yiyeceği aynı anda pişirebilirsiniz. P düğmesi üzerinde bulunan bir diğer mod ise küçük ızgara modudur. Bu modda küçük parçacıklı yiyecekleri ızgarada pişirebilirsiniz. Bu modun özelliği üstten ısı verdiği için pişirmenin yarısında yiyecekleri ters çevirmek gerekir.

Arçelik Fırın P Düğmesi Ne İşe Yarar bilmeyenler kullanma kılavuzunu inceleyebilir ya da Arçelik Fırın Servisi ile iletişime geçerek bilgi alabilirler.

Tags:
Leave a Comment
444 78 56