Arçelik S4240 Süpürge Çalışmıyor

arçelik s 4240 süpürge çalışmıyor

Arçelik S4240 süpürge çalışmıyor sorunu yaşandığı zaman sebebi merak edilmektedir. Elektrik süpürgesinin çalışmamasında bazı sebepler etkili olabiliyor. Bu duruma neden olabilecek sorunlar göz önünde bulundurularak gerekli kontroller yapılmalıdır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra problem devam eder ise yetkili servis ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Böylelikle sorun kolay bir şekilde çözülebilecektir.

Arçelik S4240 Süpürge Çalışmıyor

Arçelik S4240 süpürge çalışmıyor ise neyden kaynaklı olduğunu öğrenmekte fayda olacaktır. Arçelik S4240 model elektrikli süpürge çalışmama sebepleri:

  • Elektrikli süpürgenizin açma kapama düğmesi çalışmıyor ise anahtarını kontrol ediniz. Anahtarda bir problem var ise bunun değişmesi gerekmektedir.
  • Süpürgenizin motorunda arıza meydana gelmiş olabilir. Motorda arıza var ise yetkili servis tarafından kısa süre içinde yapılması gerekmektedir.
  • Arçelik S4240 elektrikli süpürgenizin çalışmama sebebi kablodan kaynaklı olabilir. Süpürgenizin kablosunda kopukluk ve ezilme gibi durumlar söz konusu olabilir.

Elektrikli süpürgeniz çalışmıyor ise yukarıda belirtilen durumları kontrol ediniz. Probleminizin kısa süre içinde çözülebilmesi için Arçelik teknik servis ile iletişime geçiniz.

Tags:
444 78 56