Ariston Buzdolabı Buzluktan Su Damlatıyor

Buzlanma sorunu ile birlikte su damlatma sorunu da meydana gelecek ve dolaplarınızdan elde edeceğiniz verim de bir süre sonra düşecektir. Fişi çekin birkaç saat beklerseniz eğer buzlanma sorunu ortadan kalkacak ve aynı sorunu tekrar yaşamayacaksınız. damper termostatın zarar görmemesi adına bu sorunu kısa süre içerisinde tespit etmek ve gidermek gerekiyor.

Buzlanma sorununu ortadan kaldırmak adına yapacağınız işlem gayet basit ve bunun için servis desteği almanız da gerekmiyor. Ariston servis ekipleri telefon üzerinden elbette sizlere yardımcı olacaktır ancak tek başınıza da yapabileceğiniz bir işlem ve herhangi bir problem yaşayacağınızı da kesinlikle düşünmüyoruz.

Dolaplarınızın ömrünü uzatmak ve bu ürünlerden yüksek verim elde etmek adına sizler de düzenli bakım hizmeti alabilirsiniz. Gayet uygun fiyatlar ile alacağınız bu hizmetler sonrası inanıyoruz ki makinelerinizin sorun yaratma durumu da azalacaktır. Ariston servis ekipleri bu konuda sık sık tavsiyede bulunuyor ve haklı olduklarını düşünüyoruz.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56