Ariston Çamaşır Makinesi Deterjan Gözünden Su Akıtıyor

Şebeke suyuna bağlı olarak gelişen sorunlardan bir tanesi ile karşınızdayız. Ariston çamaşır makinesi deterjan gözünden su akıtıyor problemi hakkında konuşacağız.

  • Su akışını kontrol etmenizi rica ediyoruz. Tazyikli akış ve bu suyun makineye ulaştırılması durumunda ne yazık ki bu sorunu çok sık yaşayacaksınız. Yüksek basınç ile akan su, hem makinelerinize hem de işleyişe zarar veriyor.
  • Makinelerinizin arka kısmında musluklar olacaktır. Şebeke su giriş hortumunu kısmanız yeterli olacaktır. Suyun basıncını yani tazyik oranını ayarladığınız takdirde bu tür ya da benzer bir sorun kesinlikle yaşamazsınız. Nasıl ki şebeke sularının kireçli olması büyük bir sorun ise, akış hızı ve absınç detayı da büyük bir sorun yaşatabiliyor.

Tek başınıza müdahale etmekten çekiniyor ya da makinelerinize zarar vereceğinizi düşünüyorsanız eğer tereddüt etmeden Ariston servis ekiplerini arayabilirsiniz. Ekipler en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olacak ve ürünlerinizden verim almanızı sağlayacaktır. Endişe etmeyin yüksek rakamlar ödemek durumunda kalmayacaksınız.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56