Ariston Çamaşır Makinesi Ekran Işıkları Yanıp Sönüyor

Ariston çamaşır makinesi ekran ışıkları yanıp sönüyor hatası ile karşınızdayız. Tüm ışıkların aynı anda yanıp sönmesi ne yazık ki, iyiye işaret değil. Makinelerinizin beyin fonksiyonlarında bir sorun oluşmuş olabilir.

  • Yeni nesil çamaşır makinelerinde beyin hasarı durumunda makine kendini kilitliyor ve herhangi bir şekilde hizmet alamıyorsunuz. Bu durumda tek başınıza yapabileceğiniz bir müdahale tabii ki söz konusu değildir. Ariston servis ekiplerini arayarak sizler de randevu talebi oluşturabilirsiniz.
  • Parça değişimine ihtiyaç duyulacaktır ve onarım gibi bir durum söz konusu değildir. Servis ekipleri bu tür durumlarda orijinal parça değişimini tavsiye ediyorlar.

Makinelerinizden yüksek verim elde edebilmek ve bu tür sorunlar yaşamamak adına artık sizler de ne yapmanız gerektiğini gayet iyi biliyorsunuz. Ariston servis ekiplerinden düzenli olarak bakım hizmeti alabilirsiniz. Gayet uygun fiyatlar eşliğinde makinelerinizi bir üst seviyeye taşımanız mümkün. Üstelik elde edeceğiniz verim de eskiye kıyasla çok daha fazla olacak ve sizleri de tatmin edecektir.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56