Ariston Çamaşır Makinesi F11 Hatası

Her arıza kodu kendi içerisinde farklı bir hatayı karşımıza çıkartıyor. Bu yazımızda ise Ariston çamaşır makinesi f11 hatası üzerine konuşacağız ve yine bu hatanın altında yatan nedenleri de tüm detayları ile siz değerli makine kullanıcılarına anlatmış ve aktarmış olacağız.

  • Su boşaltma pompasında meydana gelen sorun ya da bu pompaya yeteri kadar elektrik gitmediği takdirde ilgili arıza kodu karşınıza çıkacaktır. Pompaya elektrik gitmiyor olmasının altında yatan neden ise çoğu zaman kart arızası olarak belirleniyor. Peki ama kart arızası nasıl çözülecek? Bunun için mutlaka Ariston servis ekiplerinden yardım almanız gerekiyor.
  • Bu tür büyük problemlerde sizlerin yapabileceği tek şey az önce de ifade ettiğimiz gibi Ariston servis ekiplerini aramak ve servis desteği talep etmek olacaktır. Ekiple en hızlı şekilde makinelerinize müdahale ediyor ve sorunu ortadan kaldırıyor. Bu tür çalışmalar için yüksek rakamlar ödemeyeceğinizi e özellikle ifade etmek isteriz. Bu konuda herhangi bir endişeniz olmasın.
Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56