Ariston Çamaşır Makinesi F12 Arızası

Ariston çamaşır makinesi f12 arızası üzerine konuşacağız. Çok sık meydana gelen bir sorun değildir ancak dijital ekranda bu kodu gördüğünüz takdirde sizler de servis desteği almalısınız. Nedenleri ise aşağıdaki gibidir:

  • Ekran modülü ile birlikte kontrol kartı arasında bir bağlantı var ve makinelerinizin işleyişini de bu bağlantı sağlıyor. Eğer var olan bağlantıda herhangi bir sorun yaşanırsa ne yazık ki makinelerinizde bu arıza kodu gündeme gelecektir.
  • Kontrol modülünden sinyal alınamayacağı için bu sorunu yaşamanız gayet normal. Sizler de tahmin edersiniz ki tek başınıza bir müdahale durumu söz konusu olmayacaktır. Bu tür sorunlarda Ariston servis ekiplerini arayarak servis talebi oluşturabilirsiniz. Parça değişimi ya da ilgili, paçanın onarımı ile birlikte sorunu çözmeye hazır durumdalar. Bunun için abartılı rakamlar ödemeyeceğiniz gerçeğini de bir kez daha ifade etmek isteriz. En azından müşterilerin yorumlarına bakıldığında bunu daha net bir şekilde görebiliyoruz ve sizler de aynı düşüncelere sahip olacaksınız.
Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56