Ariston Çamaşır Makinesi Musluk İşareti

Ariston çamaşır makinesi musluk işareti ve bu işaretin ne anlama geldiğini tartışacağız. Dijital ekranda beliren arıza kodlarının yanı sıra semboller e sizlere birçok şey anlatıyor olacaktır. Bazı sorunları basit müdahaleler ile çözebileceğiniz gibi servis desteği almanıza da gerek kalmayacaktır.

  • Su akış anahtarının kontrol edilmesi gerekiyor. Kısa devre yapma ihtimali de mevcut ve bu arıza sembolünün karşılığı da tam olarak budur. Anahtar eğişimi şart ve bunu tek başınıza yapamayacağınızı da üzülerek belirtmek isteriz. Ariston servis ekipleri her daim yanınızda ve sizler de müsait bir zaman dilimi için servis talebi oluşturabilirsiniz.
  • Anahtar değişikliği ile birlikte musluk işaretinin kısa süre içerisine kaybolduğunu sizler de yine kendi gözleriniz ile görmüş olacaksınız. Parça değişiminde orijinal ürün tercihi en önemli detaylardan biri ve Ariston servis ekiplerinin bu konuda hassas bir tavır sergilediklerini görebiliyoruz. Merak etmeyin makinelerinizi yeniden sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edecek ve uzunca bir süre problem yaşamayacaksınız.
Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56