Beko Ankastre Fırın Çalışmıyor

Beko Ankastre Fırın Çalışmıyor sorunu yaşıyorsanız arızanın giderilmesi için yardım almalı ve fırının tekrar çalışmasını sağlamalısınız. Servis yardımından önce genel kontrollerinizi yapabilirsiniz. Fırına elektrik geliyor mu, priz çalışıyor mu, sigorta atmış olabilir mi gibi kontrollerinizi yapmalısınız. Uzatma kablosu kullanıyorsanız arızalanmış ve fırını çalıştırmıyor olabilir. Çocuk kilidi devrede olabilir. Eğer devrede ise fırın çalışmayacaktır. Çocuk kilidini devre dışında bırakmalısınız.

Fırın saatini kontrol etmeniz gerekir. Saat sembolüne basın aşağı yukarı tuşlarıyla yön vererek saat ayarlaması yapın. Isı derecesini ayarlayarak program seçin ve fırını çalıştırın. Bütün bu uğraşılarınızdan sonra yine de çalışmıyorsa arıza yaşanıyor demektir.

Beko ankastre fırın çalışmıyor sorununun nedenleri şunlar olabilir:

  • Elektrikle ilgili sorun yaşanıyor olabilir.
  • Fırın ayarları yanlış yapılmış olabilir.
  • Saat ayarı yapılmamış olabilir.
  • Fırın kapağında sorun yaşanıyor olabilir.

Beko Ankastre Fırın Çalışmıyor sorununda fırınla ve elektrik sistemiyle ilgili kontrol yapıldıktan sonra sorun devam ediyorsa servis yardımı alınmalıdır. Beko Fırın Servisi aranmalı ve randevu talep edilmelidir. Teknik personeller gerekli araştırmaları yapacak ve sizlere çözüm sunacaktır.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56