Beko Çamaşır Makinesi C On Hatası

Beko Çamaşır Makinesi C On Hatası kodu makinenizin çocuk kilidi devredeyken makinenin ön kısmında bulunan yuvarlak olan program seçildiğinde ortaya çıkmaktadır. Çocuk kilidi çok önemli bir konudur. Çocukların güvenliğini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Çocuklarınızın çamaşır makinesindeki düğmelere basmasını ve makinenin programlarında değişiklik yapılmasını engeller. C On aktif olduğu durumlarda sıcaklık ayarı, program, sıkma devri ayarı ve farklı fonksiyonlarda değişiklik yapılamamaktadır.

Çamaşır makinenizin ekranında C On ibaresini gördüğünüzde çocuk kilidini iptal etmeniz gerekir. Bunun için çamaşır makinesinde yıkama programı aktifken ön tuşların bulunduğu kısımdaki kilit tuşuna 3 saniye boyunca basmalısınız. Bu işlemi yaptığınızda ışık yanıp sönmeye başlayacaktır ve ekranda C03, C02 ve C01 ifadelerini göreceksiniz. Bu ibareler belirdikten sonra ekranda C Off işareti görünecektir. C Off ifadesi çocuk kilidinin devre dışı kaldığını göstermektedir.

Beko Çamaşır Makinesi C On Hatası sorununu düzeltmek için Beko Çamaşır Makinesi Servisinin uzman ekibinden yardım isteyebilirsiniz. 7 gün 24 saat bizi arayabilir ve en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Tags:
Leave a Comment
444 78 56