Beko Çamaşır Makinesi Oe Hatası

Beko çamaşır makinesi oe hatası sorununda makinenizin arıza verme durumunda sizinle iletişime geçtiği hata kodlarıdır. Bazı durumlarda tek bir hata kodu birden fazla sorunu karşılayabilir ve bu da kafanızın karışmasına neden olacaktır. Suyun taşmasına işaret eden bir hata kodudur. Makinenin yerinin sabit olmadığının göstergesidir. Böyle bir durumda makinenin yerinin sabitlenmesi gerekir. Makinenizi düz bir zemine oturtacak şekilde konumlandırınız. Makineniz çalışmıyorken sallayın yerinin sabit olup olmadığına bakın.

Çamaşır makinelerinin hassas makineler olması, kullanıcısının makine kullanımı hakkında ön bilgilerinin olmaması durumunda çamaşır makinesinin üzerinde bulunan tuşlarla yapılabilecek tüm işlemler çamaşır makinesine zarar verebilir. Önemli olan bu sorunların çözümünde doğru yolu tercih etmektir. Bilinçli bir tüketici olarak gereken sorunların doğru bir şekilde tespit edilmesi gerekir.

Beko Çamaşır Makinesi Oe Hatası Çözümü

Beko çamaşır makinesi oe hatası çözümü;

  • Sorun pompada olabileceği gibi aynı zamanda pompa kaynaklı da olmayabilir. Her ne kadar pompa değiştirilse de aynı sorunu gözlemleyebilirsiniz. Aynı anda hem pompada hem de su seviyesi anahtarından kaynaklı olabilir.
  • Teknik servisi çağırarak hem pompanın kontrolünü sağlayabilir hem de su seviyesi anahtarını değiştirebilirsiniz. Böylece problem ortadan kalkacaktır.
Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56