Beko Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor

Beko Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor sorunu çamaşırların sulu kalmasına neden olduğu için makine kullanıcıları bu durumdan memnun olmamaktadır. Günlük hayatınızda oldukça fazla işinize yarayan ve çamaşırları elde yıkamanızı engelleyen makineniz sizler için oldukça önemlidir. Onun çalışmaması hayat kalitenizi düşürür. Farklı modellerde olan Beko çamaşır makineleri oldukça kaliteli ürünlerdir. Fakat her beyaz eşya gibi bir gün arıza yapabilir. Yeterli bir sıkma yapmayan makinenizin bazı sorunları var demektir.

Kazanın dönmesinde problem varsa ayrıca gürültülü çalışıyorsa makinenize fazla çamaşır yüklemesi yapmış olabilirsiniz. Ya da suyu çok emen ve makineye ağırlık oluşturan çamaşırları yıkamak istediyseniz sıkma durumunda makineniz zorlanacaktır. Öncelikle cihazınızın en alt kısmında bulunan filtresini temizleyerek işe başlayabilirsiniz. Yabancı cisimler filtreye kaçmış olabilir.

Beko çamaşır makinesi sıkma yapmıyor problemindeki sorunlar şunlar olabilir;

  • Su tahliye hortumu kıvrılmış, bükülmüş olabilir.
  • Pompa motoru arızalanmış olabilir.
  • Yıkama motoru arızası olabilir.
  • Rulmanlarda sorun olabilir.

Beko Çamaşır Makinesi Sıkma Yapmıyor çözümü için servis yardımı alınması önemlidir. Hemen Beko Çamaşır Makinesi Servisi yardımı alarak sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Tags:
Leave a Comment
444 78 56