Bosch Çamaşır Makinesi Çamaşırları Yırtıyor

Bosch Çamaşır Makinesi Çamaşırları Yırtıyor problemi kişiler için oldukça can sıkıcı bir sorundur. Çamaşır makinesinin çamaşırları yırtmasının en büyük sebebi ise kazandan kaynaklı problemlerdir. Kazan delikli olduğu için kullanıma bağlı olarak delikler keskin bir hal almaktadır. Bu durum da çamaşırların yırtılmasına sebep olmaktadır. Çamaşırlarınız çamaşır makinesinde yırtılıyorsa kazanı değiştirerek bu soruna çözüm bulabilirsiniz. Ayrıca makinede bulunan koruk kısmı da zamanla çamaşırların yırtılmasına neden olur.

Çamaşır makinesi uzun yıllardır kullanılıyorsa çamaşırların yırtılmasında körük kısmı ve kazan buna neden olabilmektedir. Ancak bu sorun eğer yeni makinelerde meydana geliyorsa çamaşırları makineye atarken yabancı cisim girmemesi için dikkat edilmelidir.

Ayrıca çamaşır makinelerin kapasitelerinden fazla miktarda çamaşır koyarsanız, makine içerisindeki çamaşırlar sıkışacağından dolayı yırtılabilmektedir. Bu nedenle çamaşır makinesinin içinde yaklaşık 10 cm boşluk kalacak şekilde makineyi doldurmalısınız.

Bosch Çamaşır Makinesi Çamaşırları Yırtıyor sorunu için Bosch Çamaşır Makinesi Servisi ile iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizlere 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunmaktadır.

Tags:
Leave a Comment
444 78 56