Kadıköy Franke Teknik Servis Merkezi

Franke kalitesini daha uzun soluklu ve daha kusursuz bir noktaya taşımak adına bizler de servis firması olarak elimizden geleni yapıyoruz. Kaliteye değer veren ekibimiz ve yönetim kadromuz ile birlikte talepleriniz en kısa sürede değerlendiriliyor ve gereken yapılıyor. Ürün kalitesi muazzam ancak bunun yanına bir de servis kalitesi dahil edilmeli diye düşündük ve kusursuz bir bakım çalışması ile birlikte ürünlerinizin daha fazla değer kazanacağını düşündük. Bakım ve onarım çalışmalarında yanınızda yer alan ve sunduğu servis hizmetleri ile birlikte sizleri de memnun etmeyi başaran bu adrese dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. İletişim kanallarımızın sayısı her geçen gün artıyor ve yoğun taleplere en iyi şekilde yanıt vermeye gayret ediyoruz.

Kadıköy Franke Servisi – 444 78 56

Hizmet verdiğimiz ve denetiminde olduğumuz markayı yakından takip etmek zorundayız ve piyasaya çıkan en yeni ürünler hakkında bilgi sahibi olmak adına bunu yapmamız gerekiyor. Bu konuda analizlerini iyi yapan ve gerçekten işini severek yapan bir ekibe sahip olmanın verdiği avantajları kullanıyoruz. Kaliteli iş yapmak bizi de mutlu ediyor ve sahip olduğumuz kitleyi genişletmemizi sağlıyor. Bu geniş kitle an itibarıyla aldığı servis hizmetlerinden fazlasıyla memnun ancak memnuniyeti daha üst seviyelere taşımak da bizim işimiz! Franke kalitesine güvenen ve ürünlerini bize emanet eden ürün kullanıcılarını mutlu etmek adına buradayız.

Özel Franke Servis ekibi olarak zamanı en iyi şekilde değerlendirme taraftarıyız ve aynı gün servis hizmetleri politikasına da bu yüzden gönülden bağlıyız. Hızlı olmak bizim işimiz ve bu hız hiçbir zaman kalitemizi düşürmüyor çünkü önceliğimiz kesinlikle kalite ve hemen akabinde hız olarak belirlenmiştir ve bu doğrultuda hareket etmekteye de özen gösteriyoruz.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56