Neden DYSON Süpürge Servisi Tercih Etmelisiniz?

Dyson denildiği zaman akla ilk olarak elektrikli süpürge modelleri gelmektedir. Bilhassa sosyal medyada birçok kullanıcının Dyson marka elektrikli süpürgelerinden son derece memnun olduğunu ifade edebiliriz. Ancak, her süpürge modelinde olduğu gibi Dyson elektrikli süpürge modellerinde de uzun süreli veya hatalı kullanıma bağlı olarak arızalar yaşanabilir. Bu gibi hallerde, Dyson Teknik Servis desteği alınmalıdır.

Hangi Arızalarda Dyson Servis Aranmalıdır?

Büyükçekmece Dyson Servisi; aşağıdaki arızalarda kullanıcıların imdadına yetişmektedir.

  • Elektrikli süpürge birçok sebepten dolayı çalışmayabilir. Bu durumun özellikle priz ile ilgili olduğunu söylemeliyiz. Ancak, priz kontrolü ve değişikliği yapılmasına rağmen süpürge çalışmamaya devam ediyorsa Dyson servisi aranmalıdır.
  • Elektrikli süpürge motorunun aniden durması farklı bir arıza sebebi olarak dikkat çekmektedir.
  • Fazla ısınmadan kaynaklı olarak süpürge motorunun durması söz konusu olabilir. Bu gibi hallerde, filtre temizliğinin yanı sıra toz torbası ve haznesi de temizlenmelidir. Ancak, yapılan tüm bu işlemlere rağmen sorun halen daha devam ediyorsa Dyson servisi ile iletişime geçilmelidir.

Elektrikli süpürgelerin yeteri kadar temizlenmediği durumlarda bir süre sonra arızalara rastlanacaktır. Süpürgenin torbaları, hazneleri ve filtresi düzenli aralıklarla temizlenmelidir. Ancak, hazne tıkalı ise veya torba dolu ise herhangi bir temizleme işlemi yapılamayacaktır. Hatta, tıkalı filtrenin tozu dışarı vereceğini dahi söylemeliyiz. Bu gibi hallerde, ne yapacağınızı sormak adına Dyson servisini aramalısınız.

Son olarak, hangi toz torbasının süpürgeniz için uygun olduğunu öğrenmek adına Dyson servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56