Özel Dyson Servis İstanbul ile Adrese Hizmet

1993 yılından bu yana elektrik süpürgesi üretimi yapan ve oldukça kaliteli cihazlar üreten Dyson firması özellikle elektrik süpürgeleri ile ülkemizde bilindik bir markadır. Diğer sıradan elektrik süpürgeleri firmalarına göre ürün fiyatları yüksek, kaliteli, sağlam, dayanıklı makinalar üretmektedir. Tercih edilme sebepleri arasında modern ve şık tasarımlara sahip ürünleri olması nedeniyle olmaktadır. Bu kadar profesyonel olmalarındaki başarıları ise Dyson servis İstanbul noktalarının fazla olmasındandır.

Elektrik süpürgeleri küçük ev eşyaları statüsünde değerlendirilmektedir. Bu sebeple arızalansa bil en fazla motor kısmında arıza vereceği yönünde olmaktadır.

dyson servis istanbul

Ancak motor kısmının arızalanması demek kullanıcı hatalarından kaynaklı olmaktadır. Dyson servis ise çözüm odaklı düşünce yapısı ile arızanın sadece motordan kaynaklı olduğunu değil, bu arızaya sebep olan diğer parçalarında kontrolünü sağlamaktadırlar. Kendimizden bahsediyoruz çünkü bizler Özel Dyson Servis olarak hizmet veren bir firmayız.

Elektrik süpürgelerinin yanlış kullanımları sonucunda arıza yaptıkları bellidir. Bu arızaların tespiti, bakımı, onarımı ve tamiri ise bizimle mümkündür. Arızalanan parçaların değişimi servis bakımı için bizi çağırdığınız an yapılmaktadır. Üstelik 1 yıl parça garantisi verilmektedir.

Parçaların orijinal olması ise tamamen bizim ayrıcalığımızdır. Bugüne kadar Dyson servislerinden verim alamadıysanız bir kere de bizi tercih etmeniz inanın sizlere çok şey katacaktır. Teknik ekibimizin kaliteli olmasının yanı sıra güleryüzlü olmaları sizlere çok şey kazandıracaktır. Arızalarınıza anında çözüm isteyenlerin adresi olarak web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Website: https://www.dysonservis.co

Leave a Comment
Call Now Button444 78 56