Philips Marathon Süpürge Çekmiyor

Philips Marathon Süpürge Çekmiyor

Philips Marathon süpürge çekmiyor sorunu için bazı durumların üzerinde durulması gerekiyor. Son dönemlerde en çok tercih edilen süpürge modellerinden birisi Philips markasının Marathon serisidir. Ürün sıklıkla çekiş gücünden dolayı fazla tercih edilmektedir. Ancak kimi zaman ürün ne kadar iyi olursa olsun çekiş gücü ile ilgili sorunlar ortaya çıkabiliyor.

Philips Marathon Süpürge Çekmiyor Çözümleri

Philips Marathon süpürge çekmiyor sorunu ile karşılaştı iseniz bazı çözüm yollarını denemeniz gerekmektedir. Philips Marathon süpürge çekmiyor sorununun çözümleri:

  • Philips Marathon süpürgeniz çekmiyor ise öncelikle toz haznesini temizlemeniz gerekmektedir. Çünkü toz haznesinin dolu olması süpürgelerin çekimini doğrudan etkilemektedir.
  • Toz haznesi temizlendikten sonra takip edilmesi gereken bir diğer adım ise süpürgenin filtresinin temizlenmesidir. Süpürge filtresinin düzenli aralıklar ile temizlenmesi gerekmektedir.
  • Son olarak ise süpürgenizin hortumunu kontrol ederek herhangi bir cismin takılıp takılmadığını kontrol etmelisiniz.

Philips Marathon süpürgelerinde genellikle bahsedilen adımlar takip edildiğinde sorun çözülmektedir. Ancak sorun çözülmez ise kısa süre içinde hemen yetkili servis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Tags:
Leave a Comment
444 78 56