Philips Süpürge İyi Çekmiyor

Philips Süpürge İyi Çekmiyor

Philips süpürge iyi çekmiyor sorunu ile karşılaştı iseniz bu durumda panik yapmanıza gerek yoktur. Çünkü böyle durumlarda yetkili servis çağırmak genellikle boşu boşuna masraf oluyor. Genellikle evde yapılacak bazı adımlar sonrasında problem çözülebiliyor. Ancak elbette evde yaptıklarınızdan sonra problem devam eder ise vakit kaybetmeden yetkili servis ile iletişime geçmek faydalı olacaktır.

Philips Süpürge İyi Çekmiyor Sebepleri

Philips süpürge iyi çekmiyor ise bu durumda bazı sebeplere göz atmak gerekecektir. Philips süpürge iyi çekmiyor sebepleri ve çözümleri:

  • Philips süpürgeniz iyi çekmiyor ise toz haznesi dolmuş olabilir. Bu yüzden toz haznesinin güzelce temizlenmesi gerekmektedir.
  • Süpürgeniz bataryalı ise bataryasında zayıflama meydana gelmiş olabilir. Böyle durumlarda bataryanın değişmesi gerekebilir. Şarjı fulleyerek yeniden deneyiniz.
  • Elektrikli süpürgelerin borularını ve hortumlarını kontrol ediniz. Hortuma ya da boruya cisim sıkıştığı zaman aynı şekilde çekimi doğrudan etkilemektedir.
  • Elektrikli süpürgenizin filtre temizliğini uzun bir süredir yapmadı iseniz bu da süpürgenizin iyi çekmemesine sebep olacaktır. Filtrenizi yumuşak bir fırça ile temizleyiniz.
Tags:
444 78 56