Siemens Bulaşık Makinesinde Biberon İşareti Ne Anlama Geliyor?

Günümüz teknolojik şartlarında yaşanan gelişmeler doğal olarak hayatımızın her alanında daha kaliteli ve daha sağlıklı bir yaşam sürmemizi sağlamaktadır. Bu anlamda beyaz eşyalarımızı da büyük ölçüde değiştiren teknolojik gelişmeler arasında Siemens Bulaşık Makinesi Biberon İşareti yer almaktadır. Cihazınızın kontrol panelinde seçebildiğiniz biberon işareti hakkında detayları ele alacağız;

Siemens Bulaşık Makinesinde Biberon İşareti Ne Anlama Geliyor?

Alerjik bünyeye sahip olan kişiler ve hijyen hassasiyeti yüksek olan kişiler için, bulaşık ve çamaşır makinesi ayarları ve temizlik seviyeleri önemlidir.

İşte Siemens Bulaşık Makinenizde yer alan biberon sembolü size bu güçlü hijyeni sunuyor.

  • Özellikle bebeklerin kullandıkları biberon, emzik, mama tabağı ve kaşığı gibi bulaşıkları yıkamak istediğinizde en yüksek koruma düzeyini istiyorsanız makinenizde biberon işaretine dokunun. Bu sayede bulaşıklarınız olağan en yüksek sıcaklık seviyesi ile en yüksek durulama fonksiyonu ile yıkanarak tamamen dezenfekte edilecektir.
    Bu fonksiyonu tüm yıkamalarınızda kullanarak yıkadığınız bulaşıklarda ekstra hijyen elde edebilir ve sağlığınızı korumak için en iyi şartlarda yıkama yapabilirsiniz.

Bu özellik hakkında detaylı bilgi almak için Siemens teknik servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Tags:
Blog Comments

[…] makinenizin filtresi tıkanırsa, bu suyun düzgün şekilde dolaşmasını engelleyebilir ve bu da biberon programının düzgün çalışmamasına neden olabilir. Bu nedenle bulaşık makinenizin […]

Leave a Comment
444 78 56