Altus Bulaşık Makinesi Alttan Su Kaçırıyor

Altus marka bulaşık makinelerinizin sorunları ile ilgileniyor ve bu sorunlara dair çözüm önerileri sunuyoruz. Altus bulaşık makinesi alttan su kaçırıyor başlığı altında ilgili soruna göz atacağız.

  • Tahliye hortumunu kontrol ederek sorunu tespit etmek adına sizler de ilk adımı atabilirsiniz. Herhangi bir fiziksel hasra ya da contaların gevşeme durumu karşısında bu sorunu yaşayabiliyorsunuz. Hortumda meydana gelen yıpranma durumu da yine bu sorunun başlıca nedenlerinden bir tanesidir.
  • Kapak kilidinin yuvasından çıkması a bu sorunun en önemli nedenlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Onarımı yapamıyorsanız eğer Altus servis ekiplerinden yardım alabilir ve servis hizmeti için taleplerinizi oluşturabilirsiniz.
  • Son olarak makinelerinizin ayaklarını kontrol etmenizi isteyeceğiz. Ayaklar zemine tam oturtulmadığı takdirde su akıtma sorunu meydana gelecektir. Bunun kontrolünü kendi başınıza yapabilirsiniz ancak devam eden bir sorun durumunda yine servis desteği almanız çok daha doğru ve sağlıklı bir tercih olacaktır.
Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56