Altus Bulaşık Makinesi Deterjan Almıyor

Ürün kullanımında karşılaştığınız sorunların altında yatan tek bir neden olmayabilir. Herhangi bir parçaya bağlı sorunda makinelerinizin bütün olarak olumsuz etkileneceğini de unutmamanız gerekiyor. Altus bulaşık makinesi deterjan almıyor problemi de benzer bir neden ile karşımıza çıkabiliyor. Dilerseniz bu soruna sebebiyet veren nedenleri yine hep birlikte incelemiş olalım.

  • Deterjan kapağınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Bu bölümde fiziksel bir hasar ya da aşırı kullanıma bağlı olarak bir yıpranma durumu mevcut ise deterjan almaması gayet normal bir durumdur. Deterjan haznesinin kapağı, gövdeye yapışabiliyor ve bu da ilgili bölümün görevini yapmasına müsaade etmiyor.
  • Son olarak bulaşık yerleşimini de kontrol etmek durumundasınız. Makinelerinize haddinden fazla bulaşık yerleştirdiğiniz takdirde yine bu sorun ile karşı karşıya geleceksiniz.

Kontrollerinizi yaptınız fakat sorun çözülmediyse Altus servis ekiplerini arayabilirsiniz. Servis ekipleri en kısa süre içerisinde ziyaretlerini gerçekleştiriyor ve sorunun çözümü hakkında sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor. Yüksek rakamlar ödemeyeceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56