Altus Bulaşık Makinesi Suyu Boşaltmıyor

Makinelerinizde yaşanan sorunların altında yatan nedenler bir veya birden fazla olabiliyor. Altus bulaşık makinesi suyu boşaltmıyor sorunu da bunlardan biri. Dilerseniz sorunun asıl nedenlerine hep birlikte göz atalım ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

  • Filtre bakımını düzenli olarak yapıyor musunuz? Eğer bu konuda hizmet almıyorsanız öncelikli olarak filtreyi kontrol etmeniz gerekiyor. tıkanıklık ya a bu parçada meydana gelecek bir hasar durumu ne yazık ki bu sorunu ortaya çıkartacaktır.
  • Tahliye motorundaki arıza da bunun en önemli nedenlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Yedek parça değişimi ile birlikte bu sorunun en hızlı şekilde çözümleneceğini düşünüyoruz.
  • Son olarak ana kart arızası detayını da unutmayalım. Ne yazık ki sizlere en çok masraf çıkartacak problem budur. Ana kart değişimi ya da onarımı ile birlikte sorun çözülecektir. Altus servis ekipleri sizlere hizmet sunmak adına her daim hazır durumda ve aramalarınızı yaparak sizler de hizmet talep edebilirsiniz.
Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56