Altus Bulaşık Makinesi Suyu Isıtmıyor

Mekanik bir sorun yoksa eğer bulaşık makinesinin suyu ısıtmamasının en önemli nedeni programın takılı kalmış olma ihtimalidir. Bu sorunu çözmek için ne yapacağınızı artık sizler de çok daha iyi biliyorsunuz. Reset atma işlemi ile birlikte programı iptal edebilir ve yeniden başlatma şansı elde edebilirsiniz.

  • Reset atma işlemi gayet basit ve nasıl yapıldığını bir kez daha hatırlatmak isteriz. Başla-beklet-iptal yazılı tuşa 3 saniye kadar basılı tutun. Birkaç dakika içerisinde bitti uyarısını alacaksınız. sonrasında yeni programı seçerek sizler de başlatma işlemi yapabilirsiniz.

Başarılı olamadıysanız ev sorun çözülmediyse eğer Altus servis ekiplerini aramaktan çekinmeyin. Ekipler en hızlı şekilde verdiğiniz adrese gelecek ve sorunu ortadan kaldıracaktır. Bunu için abartılı rakamlar ödemeyeceğinizi de bir kez daha ifade etmek isteriz. Emin olun basit bir sorun ve tek başınıza çözebileceğinizi düşünüyoruz. Fakat mekanik bir arıza varsa ya da benzer bir sorun söz konusu ie tabii ki profesyonel destek almak durumundasınız.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56