Altus Bulaşık Makinesi Üst Pervane Dönmüyor

Bulaşık makinesinin pervanesi dönmüyorsa sorun büyük olasılıkla pervanede bulunan fıskiyedeki deliklerin tıkalı olmasından kaynaklanıyor olabilir. … Eğer delikler tıkalıysa pervaneye tazyikli su gelmeyecek, dolayısıyla pervanenin hareketini güçleştirecek ya da engelleyecektir.

Pervane dönmediği takdirde makinelerinizden istediğiniz verimi alamayacaksınız. Aslıda daha da büyük bir sorun var ve bu problemi çözmediğinizde makinelerini zamanla daha büyük sorunlara da gebe hale gelecektir. Altus bulaşık makinesi üst pervane dönmüyor sorununu çözmek adına sizler de Altus servis ekiplerinden yardım alabilirsiniz.

  • Pervanenin ön kısmında bulunan fıskiyeleri de kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer bir tıkanıklık ya da bu bölge bir fiziksel hasar durumu söz konusu ise yine aynı sorun ile karşı karşıya geleceksiniz.

Tek başınıza yapabileceğiniz kontroller ve müdahale bu şekilde. Bunun dışına devam eden büyük sorunlarda sizler de Altus servis ekiplerini rahatsız edebilirsiniz. Alacağınız profesyonel destek ile birlikte sorunun çözümü çok daha kolay olacak ve daha da önemlisi yüksek rakamlar ödemeyeceksiniz.

Tags:
Leave a Comment
444 78 56