Arçelik Bulaşık Makinesi Isıtmıyor

Gün içerisinde çok sık kullandığımız bulaşık makineleri zaman zaman sorun yaşatabiliyor ve bu sorunlar da işlerimizin aksamasına sebebiyet veriyor. Arçelik bulaşık makinesi ısıtmıyor problemine dair çözüm önerilerini konuşacağız ve dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

  • Makinelerinizi açma kapama düğmesini kullanarak yenden açmayı deneyin. Elektriğin geldiğinden emin olmanız gerekiyor. Bunun için başla düğmesine 3 saniye kadar basılı tutmanız yeterli olacaktır.
  • Program iptali sonrası ön yıkama programını tanımlayın ve hemen ardından çalıştırmayı deneyin. Muhtemelen suyun ısınmadığını göreceksiniz. Çözüm ise gayet basit. Yoğun program ya da benzeri uzun programları tercih etmeniz gerekiyor. Uzun programlarda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Bu adımlar işe yaramadığı takdirde hiç tereddüt etmeden profesyonel bir servis desteği almanızı tavsiye ediyoruz. Ekipler, gerekli incelemeleri yaptıktan sonra eğer ihtiyaç varsa parça değişimi ile birlikte arızayı giderecek ve makinelerinizi sorunsuz bir şekilde sizlere teslim etmiş olacaktır. Sık karşılaşılan bir sorun ancak çözümü de bir hayli basit.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56