Arçelik Bulaşık Makinesi Suyu Isıtmıyor

Makineleriniz belli bir programda takılı kaldığı takdirde Arçelik bulaşık makinesi suyu ısıtmıyor tarzı sorunlar da mümkün olabiliyor. Bu sorunun nasıl çözüleceğini aktarmak adına buradayım ve dilerseniz başlayalım.

  • Program iptali ile birlikte bu sorunu çözmek mümkün. Başla tuşuna 3 saniye kadar basılı tutun ve bekleyin. Ortalama 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde bitti ışığı yanacaktır. Devamında ise yeni bir program seçebilir ve makinelerinizi bir kez daha çalıştırabilirsiniz.
  • Ön yıkama programı tanımlı şekilde yıkama yapıyorsanız eğer suyun ısınmaması gayet normal. Yoğun program ya da benzer şekilde uzun programları tercih ederek makinelerinizi çalıştırdığınızda bu tür bir sorunun var olmadığını sizler de göreceksiniz.

Yukarıda bahsi geçen çözüm yöntemleri büyük ihtimalle sorunu çözmek adına yeterli olacaktır. Sorun devam ettiği takdirde profesyonel bir yardım almanız gerekebilir. Servis ekiplerini arayarak sizler de servis destek talebi oluşturabilirsiniz. Eğer gerek varsa parça değişimi ya da onarımı yapılarak bu sorun kısa süre içerisinde giderilecektir.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56