Arçelik Buzdolabı Isıtıcı Arızası

Isıtıcı arızası Arçelik dolaplarda E4 arıza kodu şeklinde karşımıza çıkıyor ve bu sorunun altında yatan en önemli nedenlerden bir tanesi de rezistans arızasıdır. Görevini tam manasıyla yerine getiremeyen parçanın onarımı ya da değiştirilmesi gerekiyor. Aksi takdirde sorun büyüyerek devam edecek ve bir süre sonra dolaplarınızdan hiçbir şekilde verim alamayacaksınız.

Bu parçanın çok pahalı bir parça olmadığını da hatırlatmak isteriz. Çoğu zaman onarım ne yazık ki işe yaramıyor ve hatta ürünün ömrünü de azaltıyor. Bunu tercih etmek yerine parça değişiminin yapılması kesinlikle çok daha doğru ve çok daha sağlıklı bir müdahale biçimi olacaktır.

Tek başınıza yapabileceğiniz bir değişim ya da müdahale durumu olmadığını da hatırlatmak isteriz. Size en yakın servis ekiplerini arayabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Parça değişimi sonrası dolaplarınızı sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizin garantisini de veriyoruz.

Bu tür sorunlar ile sık sık karşı karşıya gelmemek adına düzenli bakım hizmeti almanız da hem sizler için hem de ürünleriniz için çok daha iyi olacaktır.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56