Arçelik Çamaşır Makinesi Başlat Düğmesi Basmıyor

Elektrik aksamında meydana gelen sorunlara bağlı olarak çamaşır makinelerinizin başlat düğmesi sorun yaratıyor olabilir. Fişi çekip bir süre bekleyin ve sonrasında yeniden çalıştırmayı deneyin. Sorun devam ediyorsa eğer elektronik karta bağlı bir sorun olduğunu düşünebiliriz. Bu sorunu tek başınıza çözemeyeceğinizi de belirtmek isteriz ve oldukça hassas bir müdahale gerektiriyor.

Hiç tereddüt etmeden en yakın servis ekibi ile iletişime geçmeli ve profesyonel yardım almalısınız. Aksi takdirde çok daha büyük bir sorun ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Sadece bir düğme çalışmıyor ve diğer düğmeler sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa başlat düğmesine has bir sorun olabilir ve deformasyon nedeniyle de bu tür problemler meydana geliyor.

Bu tür sorunlarda genellikle parça değişimi hayat kurtarıyor ve makinelerinizi kaldığınız yerden sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Başlat düğmesine has bir sorun ise parça değişimi ile sorunun çözümü mümkün ancak diğer tuşlarda da aynı sorun varsa ve işlevini yerine getiremiyorsa iç aksama bağlı bir problem söz konusu olabilir.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56