Ariston Bulaşık Makinesi Işıkları Yanıp Sönüyor

  • Su kaçağı sorununa karşılık olarak Ariston bulaşık makinesi ışıkları yanıp sönüyor uyarısı ile karşı karşıya geleceksiniz. Merak etmeyin sorunun çözümü gayet basit ve servis ekipleri de her daim yanınızda yer alıyor olacaktır. Tek başınıza müdahale etmek yerine servis desteği almanız daha doğru olacaktır.
  • Makineyi hafif geriye yatırıp su kaçağını tespit edebilirsiniz. Su akıntısı mevcut ise hiç tereddüt etmeden ekipleri aramanız gerekecektir.
  • Sensör arızası da yine bu uyarıyı almanıza neden olacak sorunlardan bir tanesidir. Tek bir sorun ya da nedenden söz etmek doğru olmayacaktır. Birçok farklı sorun olabilir ve bu sorunların tespit edilmesi için destek alabilirsiniz. Ariston servis ekipleri her daim yanınızca ve gayet uygun rakamlar ile birlikte sizlere destek olmaya hazır durumdalar. Dilediğiniz zaman arayabilir ve yine bakım hizmeti için de bu kadroyu rahatsız edebilirsiniz. Müşteri yorumlarına göz atacak olursanız eğer ne kadar güvenilir ve profesyonel oldukları gerçeğini sizler de göreceksiniz.
Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56