Ariston Buzdolabı A1 Hatası

Termostat derecesi ile ilgili bir sorun meydana geldiğinde Ariston buzdolabı a1 hatası ile karşı karşıya geleceksiniz. Çözümü gayet basit ve yine tek başınıza müdahale edebileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Termostat düğmesini sıfıra getirin ve bir süre bu şekilde bekleyin. Sonrasında tekrar açabilir ve dolaplarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Derecenin ideal seviyede olması gerekiyor. sık sık bu derece ile oynadığınızda a1 hatası ile karşı karşıya geleceksiniz.

Bu yöntemi uyguladığınız halde sorun devam ediyorsa eğer Ariston servis ekiplerini aramaktan çekinmeyin. Mekanik yani dolabınızın içerisindeki bir parçaya bağlı olarak da sorun yaşayabilirsiniz. Parça değişimi veya onarımı ile birlikte bu sorundan kurtulmak mümkün.

Profesyonel ekipler gerekli tüm incelemeleri yapacak ve bu incelemeler sonucunda sizlere detaylı bilgi aktaracaktır. Ariston buzdolabı kullanıcıları servis desteği konusunda gerçekten çok şanslı ve profesyonel isimlerden yardım alacaklarını da bir kez daha ifade etmek isteriz. Aynı zamanda bu hizmet için yüksek rakamlar ödemenize de gerek kalmayacaktır.

Tags:
Leave a Comment
Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA