Ariston Buzdolabı Bip Sesi

Kısa süreli bip sesi herhangi bir sorunun habercisi değildir ancak dolaplarınız çalışırken devam eden bir bip sesi ile karşı karşıya iseniz dolaplarınızı prizden çekin. Dondurucuyu kontrol edebilirsiniz. Otomatik buz çözme fonksiyonu mevcut değilse eğer aşırı birikme durumu bu sorunu karşınıza çıkartacaktır.

Buz birikmesi tabii ki bir sorun olarak algılanıyor ve bu sorunun ortadan kaldırılması için de biriken buzları çözmeniz gerekecektir. Dolabınızı prizden çektikten sonra kapaklarını açın ve buzun erimesini bekleyin. Yarım saat gibi kısa bir süre içerisinde buzlar eriyecek ve sorun ortadan kalkacaktır. Mekanik bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, parça değişimi için sizler de Ariston servis ekiplerini arayabilir ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Servis desteği alarak çok daha doğru ve sağlıklı bir karar vermiş olacağınızı da özellikle ifade etmek isteriz. Deneyim sahibi kadro ile tanıştığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizlere teşekkür edeceksiniz. Doğru ve hızlı müdahale ile birlikte sorun çözülecektir.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56