Ariston Buzdolabı Buz Tutuyor

Dolaplarınızın ısı ayarını düşürerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Aşırı buzlanma durumunda buz çözme fonksiyonu devreye girecek ve eritme işlemi başlayacaktır. Eski bir model kullanıyorsanız eğer buzu çözmek için dolaplarınızı prizden çekin ve kapaklarını bir süreliğine açık tutun. Bu sorunu çok sık yaşıyorsanız eğer işi deneyim sahibi isimlere devretmenizi tavsiye edeceğiz.

Ariston servis ekipleri her daim hazır ve sizlere hizmet vermek adına telefonlarınızı bekliyorlar. Dolap içerisindeki herhangi bir parçada en küçük bir sorun meydana geldiği takdirde ne yazık ki ürünün tamamına etki ediyor ve dolaplarınızdan verim almanız zorlaşıyor. Düzenli bakım hizmeti almanızı bu yüzden tavsiye ediyoruz ve bu sayede risk durumunu da ortadan kaldırmış olacaksınız.

Ariston servis ekipleri, düzenli bakım hizmeti için de sizlere hizmet vermeye hazır durumdalar. Uygun rakamlar ile birlikte bu hizmetten en iyi şekilde faydalanabilir ve dolaplarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Binlerce kullanıcı da bunu tercih ediyor.

Tags:
Leave a Comment
Call Now ButtonTIKLA SERVİSİ ARA