Ariston Çamaşır Makinesi Programı Bitirmiyor

Ariston çamaşır makinelerinin yeni modellerinde denge sensörü olduğunu biliyor muydunuz? Makinelerinize az çamaşır eklediğiniz ve bu şekilde çalıştırdığınızda denge sensörü hata veriyor ve makine sürekli olarak sıkma programına geçiş yapıyor ve haliyle program bitmiyor. Yani şöyle düşünün: Makinelerinizde herhangi bir sorun yok ancak sıkmayı yapmadığını algılayarak sürekli olarak aynı program üzerinde dönüyor.

Az miktarda çamaşır yıkamak istediğinizde bu sorun ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Her makinenin belli bir kapasitesi var ve kullanım kılavuzuna göz atarsanız eğer ne demek istediğimizi sizler de daha iyi anlayacaksınız.

Bunun yanı sıra kazan kısmında sıkılan çamaşırlar nedeniyle de makineleriniz hata verebilir ve programı bitirmez. İç kısmı kontrol ederek yeniden denemenizi tavsiye ediyoruz. Tüm bunlara rağmen devam eden sorunlarda ise Ariston servis ekiplerini arayabilir ve yardım alabilirsiniz. Ekipler, ürünlerinizi yerinde inceleyecek ve sorunu en hızlı şekilde çözecektir. Aynı şekilde düzenli bakım hizmeti için de yüksek rakamlar ödemeyeceğinizi özellikle ifade etmek isteriz.

Tags:
Leave a Comment
Call Now Button444 78 56