Beko Buzdolabı Elektrik Var Ama Çalışmıyor ✔️ (ÇÖZÜMÜ)

Beko buzdolabı elektrik var ama çalışmıyor sorunu ile ilgili kişiler araştırma yapmaktadır. Çünkü zaman zaman karşılaşılan bir sorun olduğu için hakkında bilgi sahibi olmakta fayda olacaktır. Beko buzdolabınızda elektrik olduğu halde çalışma söz konusu değil ise öncelikle prizi kontrol etmekte fayda olacaktır. Gerekir ise başka bir prize fişi takarak yeniden deneyebilirsiniz.

Beko Buzdolabı Elektrik Olduğu Halde Çalışmıyor Sebepleri

Beko buzdolabı elektrik olmasına rağmen çalışmıyor ise bazı kontroller yapılması gerekmektedir. Elektrik olmasına rağmen buzdolabınızın çalışmama sebepleri:

  • Buzdolabınızın takılı olduğu prizi kontrol etmelisiniz
  • Priz ile ilgili bir sorun görünmüyor ise Beko buzdolabınızın motoru ile ilgili bir sorun oluşmuş olabilir
  • Buzdolabının motoru ile ilgili bir problem olduğu zaman cihaza elektrik gelir ancak soğutma işlevi yerine getirilmez.
  • Üstelik kişiler buzdolabının çalışmadığını oldukça kolay bir şekilde anlayabilmektedir.

Elektrik olmasına rağmen buzdolabınız çalışmıyor ise ve bu durum priz kaynaklı değil ise mutlaka teknik servis çağrılması gerekmektedir. Böylelikle gerekli kontroller yapılarak kısa süre içinde sebep bulunacaktır.

Tags:
Blog Comments

Benim Beko buzdolabım da elektrik olmasına rağmen bir türlü soğutmuyordu. Teknik servisi çağırdık, sorunun elektronik kartta olduğunu söylediler. Kartı değiştirdikten sonra dolap sorunsuz çalışmaya başladı. Bazen bu tür sorunlar daha ciddi arızalara işaret edebiliyor.

Leave a Comment
444 78 56