Beko Çamaşır Makinesi Yerinde Durmuyor

Beko çamaşır makinesi yerinde durmuyor sorunu makinenin yerinde durmaması sonucu yerinden oynayarak yürüyebilir. Makinenin yerinin sabit olmadığının göstergesidir. Böyle bir durumda makinenin yerinin sabitlenmesi gerekir. Makinenizi düz bir zemine oturtacak şekilde konumlandırınız. Makineniz çalışmıyorken sallayın yerinin sabit olup olmadığına bakın. Çamaşır makinenizin çalışmama durumları kullanıcı kaynaklı da olabilir, makinenin ortamından kaynaklı da olabilir. Çamaşır makinesi hakkında herhangi bir ön donanımımız olmadığı sürece makinenizdeki arızaları tespit etmeye çalışmayalım.

Çamaşır makinenizde daha ciddi arıza problemlerine yol açabilirsiniz. Beyaz eşyalar hassas araçlar olduğu için başka faktörler de programın takılmasına sebep olabilir. Önemli olan bu sorunların çözümünde doğru yolu tercih etmektir. Bilinçli bir tüketici olarak gereken sorunların doğru bir şekilde tespit edilmesi gerekir.

Beko Çamaşır Makinesi Yerinde Durmuyor Çözümü

Beko çamaşır makinesi yerinde durmuyor çözümü;

  • Makinenizin amortisörlerinin patlamaması için doğru bir yere sabitleyin. Aksi hâlde amortisörler patlar ve makine çalışırken sabit kalmaz çalışırken bulunduğu konumda yürür.
  • Makinenizin amortisörleri patlamışsa bir servis teknikeri sayesinde değiştirin.
Tags:
Leave a Comment
444 78 56