Bosch Çamaşır Makinesi Dokunmatik Çalışmıyor

Bosch Çamaşır Makinesi Dokunmatik Çalışmıyor arızası kir, aşırı ısı, kullanılan ekran koruyucular gibi nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilir. Dokunmatik çok kirlendiği zaman algılama yapmayacağından dolayı çalışmayabilir. Bu durumu düzeltmek için kuru ve temiz bir bez kullanabilirsiniz. Ayrıca çamaşır makinesi aşırı ısındığı durumlarda temas zor olacağından dolayı makineyi soğumaya bırakmalısınız. Soğutma işlemi sonrası dokunmatiği tekrar çalıştırmayı deneyebilirsiniz.

Dokunmatiğin zarar görmemesi için kullanılan ekran koruyucular da düzgün takılmadığında, koruyucunun altında kabarcık ya da kir olduğu durumlarda çalışmamaktadır. Ekran koruyucuyu çıkartarak dokunmatiği temizlemelisiniz.

Bu nedenlerin yanı sıra kullanılan cihaz koruyucu kılıflar da dokunmatiğin çalışmasına engel olmaktadır. Dokunmatiğin çalışmasını kontrol etmek için çamaşır makinesini komple kapatıp tekrar açmalısınız. Cihazı kapatmak dokunmatiğin çalışmama sorununu çözebilir.

Bosch Çamaşır Makinesi Dokunmatik Çalışmıyor sorunu büyük bir sorundur ve acilen çözümlenmesi gerekir. Bosch Çamaşır Makinesi Servisi sizlere her türlü arıza sorununda yardımcı olmaktadır. Tüm sorunlarda 7 gün 24 saat boyunca bizi arayabilir ve yardım talep edebilirsiniz.

Tags:
Leave a Comment
444 78 56