Bosch Çamaşır Makinesi Durulamaya Geçmiyor

Bosch Çamaşır Makinesi Durulamaya Geçmiyor sorunu yaşıyorsanız teknik bir aksaklıkla karşı karşıya kaldınız demektir. Bazen kullanıcı hataları sonucunda da makinenizin durulama yapmadığını düşünebilirsiniz. Deterjanın fazla konulması çamaşırların durulama suyunun köpürmesine neden olacaktır. Çamaşır türüne göre deterjan seçiminde bulunmak önemlidir. Ayrıca makinenize kapasitesinden fazla çamaşır koymamanız gerekir. Çok doldurulan makineler hem temiz yıkama yapmayacak hem de sorunlar ortaya çıkacaktır.

Deterjanın yanlış seçilmesi ya da fazla kullanılması çamaşırlarınızda deterjan lekelerine de yol açmaktadır. Fazla miktarda çamaşır yıkamak istemeniz de performanslı bir sıkma işleminin yapılmamasına neden olacaktır.

Bosch çamaşır makinesi durulamaya geçmiyor nedenleri şunlar olabilir:

  • Pompa filtresi tıkanmış olabilir.
  • Tahliye hortumda sorun yaşanıyor olabilir.
  • Su seviye anahtarı bozulmuş olabilir.
  • Hava prostatında sorun olabilir.

Bosch Çamaşır Makinesi Durulamaya Geçmiyor sorununun araştırılması için servis yardımı alınmalıdır. Bosch Çamaşır Makinesi Servisi aranılarak randevu talep edilmelidir. Sorun tespit edildikten sonra teknik personeller tarafından anında giderilecektir. Böylelikle sizler de makinenizi randımanlı kullanabileceksiniz.

Tags:
Leave a Comment
444 78 56